Arama

Mertçağlar - avatarı
Mertçağlar
Ziyaretçi
4 Mart 2013       Mesaj #5
Mertçağlar - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bırakmak istiyorsanız bakın size tavsiyem ne kadar erken dönerseniz dönün kardır , ben kullandım evet pişmanım ama ben kurtuldum nasıl diye sorarsanız daha yaşım 14 çok gencim ama yaptığım şey ne bi psikoloğa gittim nede birinden yardım aldım sadece düşündüm ailemi arkadaşlarımı akrabalarımı benliğimi ben herşeyi az kalsın kaybediyordum ama size diyeceğim şu ki kurtulmak istiyorsanız hazim gerekir ben kurtuldum ama arada sırada başım dönüyo içim geçiyo ağzımda bi tat oluşuyo ama düşünmeyince olmuyor yani tek şey ilk olarak onu beyninde bitirmelisin yani kendini oraya takma başka şeyler düşün hayata seni bağlıycak bişey bul nasıl desem sevgili olabilir oyun olabilir , yada iş veya çocukların ailen annen baban olabilir yani şu hayata tutunacak bi dalın olsun ve bunu ailenle paylaşmaktan çekinme ailen senin yanında olacaktır eminim size tavsiyem şu ki sakın bağımlıyım deme bünyem istiyo deme bünye senin bünyen sen istemezsen o da istemez sen yapmazsan oda yapmaz yani herşey senin elinde azim , hırs , inanç bu duygularını yitirmediğin sürece hayatta başaralı olabilirsin , allah hepimizin yardımcısı olsun eğer konuşmak isterseniz daha fazla bilgi isterseniz ben size yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince iyi günler Msn Happy