Arama

vampire kız - avatarı
vampire kız
Ziyaretçi
23 Nisan 2013       Mesaj #17
vampire kız - avatarı
Ziyaretçi
Bakın ben bu oyuna 1 yıldır giriyorum ama nerdeyse 15 tane hesabım var 1 tane açsaydım eminim şuan 23 level olurdum. Msn Wink Ama nerde bende böyle bir şans.Konuya geçelim,siz şimdi hile bulmaya çalışıyosunuzdur ama eminim ki 1 tane bile hile yok.Sadece tl kazanma yolları var,fame kazanma yolları falan var.Sizde böyle yapın mesela tl kazanmak için günde 20 tane falan film izlerseniz 200 tl gelir nerden mi biliyorum çünkü 1 tane film izleyip 5/5 oy verince tam 10 tl geliyor.Ben her gün bolca film izleyip 5/5 oy veriyorum öyle tl kazanıyorum yani.Fame kazanmak için de awardları okuyup yapın 2500 fameye kadar çıkıyor bu award denilen şeyler.Ben hep ondan yapıyorum ve 2500'e kadar gelemedim ama inşallah yakında o da olacak.Bakın benim bildiğim 1 tane site var şifresiz ne kadar diomond,tl istiyorsan yazıyorsun sonra adını yazıyorsun tl ve diomond'un geliyor.Ama 24 saatte geliyor sabırlılar için ayrıca şunu bilin ki eskiden VIP olmuş kişiler yapabilir ancak.Alın site bu : ch3at.com/mspcheat ismi bu işte Msn Grin Benim adım ece!duru moviestarplanet'de ekleyebilirsiniz ama daha sonra çalındı şimdi yeni hesap açtım 2 level ekleyin size daha çok hile söyleyebilirim Msn Happy