Arama

misafir - avatarı
misafir
Ziyaretçi
1 Mayıs 2013       Mesaj #23
misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba,

Ben 25.04.13 tarihinde lokal ameliyat oldum doktorla konuşa konuşa gayet güzel bir yarım saatti. Ağrı ve sızı zerre kadar olmadı sadece ilk gece felaket bi baş ağrısı oldu. sabahında plastik tamponları çıkarttılar pamuk deptiler 30.04.13 te gel dediler. lakin taburcu olup arabaya bindiğimde arkası arkasına iki kez hapşurdum ve burnumdan çeşme misali kan gelmeye başladı. tekrar bi koşu doktora gittim pansuman odasında işaret parmağı uzunluğunda iki plastik tamponu canlı canlı gözlerimin önünde deptiler o acıyla gözlerimden yaş geldi.pamuk felan iki saat bekle dediler tekrar yatttım. lakin 1 saat geçmedi kan yine gelmeye başladı hadi bu sefer soktukları tamponu tekrar çıkarttılar. tabi bunlar ben oturduğum yerde iken oluyor. dediler dikiş atacaz yat sedyeye hadiii adamlar canlı canlı diktilermi tekrar bi pamuk dediler bekle bi iki saat daha derken 5 dk geçti yine kan gelio kafayı yeme noktasına geldim. keza doktorlarda şaşırıyor. baktılar bu sefer atılan son dikişin dibinden geliyormuş kan. orayı da yaktılar en son bi iki çubukla.. tekrar yatağa geçtim iki saat bekledim bişi yok. gidebilirsin dediler. ertesi gün kontrole geldim pretisyen baktı rahat edemedi bi doktoru arayıp bilgi vereyim dedi c.tesi olduğu için doktor yok tabii.. demiş yarım saate gelirim beklesin. neyse geldi baktı emin olamadı şırıngayla bişi çekti burnumdan gelmeyince sevindi artık ne ise bilemedim. tamam dedi gidebilirsin bi sıkıntı gözükmüyormuş.bugün 01.05.13 ben hala nefes alamıyorum hafif akıntılar oluyor ama onlar normal zaten. sabırsızlıkla ağzımdan nefes almayı bırakıp burnuma kavuşmayı bekliyorum. benim bu yaşadıklarım istisna bi durum doktorlarda şaşırdılar zaten. iki hapşurma beni bu hellere soktu. onun haricinde korkulacak hiçbirşey yok gayet basit bir operasyon. siz siz olun hapşurmayın derim. geçmiş olsun...