Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Haziran 2013       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selamlarMsn Happy 2 saat sonra deviasyon ameliyatına giricem ve ben son olarak size bazı şeyler söylemek istiyorum. geçen yıl bir mesaj paylaşmıştım 2. sayfada yer alıyor. hollandadan gelen misafirimiz op. dr. bahadır baykal'a hem deviasyon hem de rinoplasti ameliyatı oldu ve çok memnun, tavsiye ederim diye. yaklaşık 1 ay önce konuştuğumuzda burnunun tutmadığını ve ameliyat olmak için tekrar Türkiyeye geleceğini söylediği an bahadır beyden uzaklaştım ve özel optimed hastanesi kbb doktoru op. kamil yüceer'e gittim. gerek sıcakkanlılığı, gerek verdiği güven, gerekse de hakkında duyduğum olumlu eleştiriler ameliyatımın onun yapmasına yetti. 1 saat sonra hastaneye gidip yatış yapıcam ve sonra ki 1 saatte de ameliyata giricem. tek korkum ameliyat sonrası ağrılar ve tamponların rahatsız ediciliği. şütfen bana şans dileyin hem ameliyat için hem de sonrasında ağrısız bir süreç geçirmem için. bu arada doktorum ameliyatın sabah olduğu için akşam saatlerinde taburcu olabileceğimi söyledi ama ben 1 gece hastanede misafir olmak istiyorum. bakalım, neler görücez. herkese şimdiden acil şifalar diliyorum Msn Happy