Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Temmuz 2013       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

millet! bende üni için tercih yapıcam ve tarih bölümünde iyi ünilere puanım yetio. açıkçası başka bölümler pek ilgimi çekmio ama hepiniz öyle karamsar şeyler yazmışsınızki insanın vazgeçesi geliyo9Msn Confused en acilinden bu meslek işlerinden anlayan birileri tarih bölümünde neler yapıp nerelere yükselebiliriz ne işler yapabiliriz bunları yazsın muhakkak işler vardır az buz puan istemioki yada iş miş yoksa en kısa zamanda yeni meslekler bulunmalı bu kadar insan bu kadar sene bi hiç içinmi okuyo yani???????

Arkadaşım ben i.ü tarih bölümü mezunuyum,severek girmiştim ama gelecek kaygısı daha okurken yedi bitirdi beni,kpss den 2005 te 82 aldım atanamadım,çok sıkıntı çektim.hayattan zevk alamaz oldum,yetenekli olsan bile mechul bir geleceğe doğru yelken açmak sana kendini kötü hissettirebilir,Abi sözü dinle yazma tarih bölümünü sonra benim gibi yazdığın güne nalet okuyabilirsin,yok kendini geliştirirsen falan filanlara da bakma,öğretmen oldum diyenlerin bir çoğunun kaç kere kpss ye girdiğini kaç sene beklediğini de Allah bilir,kısaca vazgeç bu sevdadan benden söylemesi