Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Temmuz 2013       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba.Aynı sorun bendede var.Biraz uzun olcak ama oku.Bnmde kafam buyuk.benım bı amcm var.Maalesf.Kuzzenlerımınde benımde fızıksel özelliklerıyle dalga gecıyo.Hayvan bztmelerı ypıyo.Birine şşman dio bırıne pala mala flan dıyo.bna at kafalı dıo.Neyse bıkaç senedır ugrasmıyodu.Aynı senaryo gene basladı.Tam unuttum dediğim anda.Bu sefer alay konusu ikiye katlandı.Bu sefer dşlerimede taktı.Havuc var getırıymı?her pazar bız bağa gidiyoruz ve hep oda geliyo.her hafta pazarıımı zehır zıkkım ediyo.Senın kafan yanmıs.yuzun yanmamıs.tam kahvaltı ediyoduk.Bıraktım yemeyı kalktım sofradan.Kimseye belli etmeden çeşme gıbı akıttım gözlerimden.Sonra dma cıktım.Denemedim değil hani,şöyle boyle atlayasım geldi.Gelmedi dersem yalan olur.Sonra yok.Annemı kardesımı bırakmıyacağım.Geri cekildim.Anneme sürekli soruyorum anne benım kfam cok mu buyuk diye.Annem yemınler edyo yok flan ama insan bilmez mi şöle aynanın karsısına geçince? İçin için ölüyorum.Aklımdan gecmıyo dıyyıl hanıı.şimdi ise artık kimseyle görüsmuyorum,dısarı cıkmıyorum.Direkt öldüm.Sizlerrde kafaya takma dıyosunuz.Sizlerde aynı durumda olsanız takmamak elde olmayan bı unsur olduğunu bılırsınız.Anlarsınız.Annem şimdilerde artık daha fazla buyumez.Kafatasının buyumesi bıttı dıyo.Şimdi tek umudum kilo almak ve boy uzatmaktı ama ramazan geldi.tek care tesebbus. Msn Sad