Arama

_Ceyda_ - avatarı
_Ceyda_
Ziyaretçi
15 Temmuz 2013       Mesaj #11
_Ceyda_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
bgrmsl9898 adlı kullanıcıdan alıntı

Nesne :
Tehdit:JS/Kryptik.ALB truva atı
Bilgi:bağlantı sonlandırıldı - karantinaya alındı

ben eset nod 32 kullanıyorum hangi siteye girersem gireyim bu yazı çıkıyor sağ al köşede bilgisayarımı yavaşlattı tarama yapıyorum bitdefender danda yaptım ama saklanmış olmalı gizli dosyaları felan görünür kıldım ama olmuyor gitmiyor bide google chrome kullanıyorum ayarlar indirilenler ve geçmiş var bilirsiniz onlara girdiğim zaman bu site gelıyor ardından google ana sayfaya atıyor onlara giremıyorum yenı sekmedede aynı şey oluyor ne yapmalıyım acil yardım istiyorum bilenler yardım etsin format atmak istemiyorum bilgisayarıma ama nasıl halledebilirim truva atı adlı virüsü JS denen şeyi nasıl silebilir bilgisayarım eskısı gibi nasıl olur LÜTFEN ACİL YARDIM 1!!!!!!!
Msn Sad

[IMG] file:///C:/Users/YarenBilgisayar/Desktop/bandicam%202013-07-14%2014-58-00-027.jpg [/IMG]
[IMG] file:///C:/Users/YarenBilgisayar/Desktop/bandicam%202013-07-14%2014-57-56-371.jpg [/IMG]

resimli gösterimde yaptım belkı anlarsınız admınler lütfen yardım edin biri sağ köşede süreklı çıkıyo biride ayarlara yenı sekme geçmiş vs. gibi şeyleri açınca ordakı arama çubugunda adres çıkıyo ve direk googleye aktarıyo lütfen rica ediyorum bi yardım !! acill

Durumunuz kötü.Gerçekten virüsler kuşatmış.Eset bile bu şekilde yapıyorsa siz en iyisi format atın.Üzgünüm Msn Sad
Son düzenleyen Safi; 18 Eylül 2018 02:51