Arama

Omar (misafir) - avatarı
Omar (misafir)
Ziyaretçi
2 Ağustos 2013       Mesaj #28
Omar (misafir) - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar dün yani 1 ağustosta ameliyat gerçekleşti. Öğlen gibi operasyon tamamlandı, akşama doğru taburcu oldum eve geldim. Bu gece ince sızıntılar dışında oldukça rahattım; silikon tamponlar var burnumda ve gece boyunca nefes almama izin verdiler. Sabaha kadar rahattı ancak sabah nemle birlikte afedersiniz tüm burnum sümükle doldu, burundan çok az nefes almaktayım. Beklediğimden çok kolay bir ameliyat oldu, anesteziden asla korkmayın işi kolaylaştıran anestezi zaten. Sadece bildiğiniz ya da uzmanlığına güvendiğiniz bir hastaneyi tercih edin. Okuduklarınızdan etkilenmeden kararınızı verin ve nefes almanın tadına varmak için adım atın. Ben daha tamponlar alınmadan ne kadar rahatladığımı hissediyorum, yarın tamponlar alınacak ve gelişmeleri yazıyor olacağım. Baş ağrısı yok, acı yok, sızı yok. Yalnızca sürekli mendille gezmek burnunuzu tahriş ediyor. Bir de hapşırmak biraz can yakıyor ve istemsizce çok hapşuruyorum. Burundaki en ufak akıntı tamponları tetikliyor ve ha..ha..haa..hapşuuu..! Umarım daha güzel ve oksijenli günler beni bekliyor. Görüşmek üzre.
Omar