Arama

Intersect - avatarı
Intersect
VIP VIP Üye
1 Eylül 2013       Mesaj #132
Intersect - avatarı
VIP VIP Üye
Honami’nin (Xperia Z1) En Net Görüntüleri Ortaya Çıktı!
MsXLabs.Org

Mobil dünyasında Xperia Z ile atağa kalkan Sony, kayda değer satışlar gerçekleştirmenin yanı sıra orta ve giriş seviye için de birçok seçeneği kullanıcıların beğenisine sunarken, şu ana dek 2013 yılı için oldukça geniş bir cihaz portföyü oluşturduğunu görüyoruz. Bununla sınırlı kalmayan Japon üretici Xperia Z Ultra gibi devasa ekrana sahip bir model ile yeni bir kategorinin kapılarını da aralamayı ihmal etmedi.

Xperia Z1 Model 2 640x640

Sony, tüketicilere şu ana dek birçok seçeneği sunmuş olsa da, hiçbirinin Honami kadar ilgi uyandırmadığını ifade etmek gerekiyor. Yılın ikinci yarısına gelindiğinde mobil dünyasında birçok kesimin merakla beklediği telefon ekranından tutunda işlemci, pil, kamera, tasarım ve diğer birçok detayda tüketicileri tatmin edecek özellikler sunuyor.
Android işletim sistemi ile çalışan en iyi kameralı telefon olması beklenen Xperia Z1’de 1/2.3-inç büyüklüğünde Sony G Lens ve BIONZ görüntü işlemcisi ile desteklenen 20.7MP çözünürlüklü bir kamera yer alacak. Tasarım noktasında Xperia Z modasını devam ettirecek Honami’nin bugüne kadar ki en net görselleri XperiaBlog sitesinde belirirken, lansmana sayılı günlerin kaldığı şu günlerde telefona dair tüm detayların (teknik, tasarım) artık netleştiğini söyleyebiliriz.
Telefonun diğer teknik özellikler ise şu şekilde sıralanıyor;

*144mm x 73.9mm x 8.3mm boyutlar
*5-inç boyutunda Full HD X-Reality ve TRILUMINOS ekran
*2.1MP ön kamera
*4K video kaydı
*Fiziksel deklanşör butonu
*2.2GHz frekans hızında dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemci, Adreno 330 grafik birimi
*2GB RAM, 16GB dahili depolama birimi, microSD kart desteği
*3.000mAh kapasiteli batarya
*Android 4.2.2 işletim sistemi

Xperia Z1 Model 1 640x640

Xperia Z1 Model 2 640x640

Xperia Z1 Model 3 640x640

Xperia Z1 Model 5 640x640

Xperia Z1 Model 7 640x640

Kaynak: Andronova.net
Yok bir şey iyiyim. Sadece ölü olmayı tercih ederdim.