Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2013       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
XtakmamkafayaX adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar aynı okulda olduğumuz bir çocuk var. Bizim okula bu sene geldi. Ben ona gerçekten çok aşığım. Bir arkadaşım benim haberim olmadan buna ondan hoşlandığımı söylemiş.( Bu arkadaşımda ondan hoşlanıyodu) Her neyse O da arkadaş bildiğimiz kişiler nasıl düşünüyo gibi bir şeyler demiş arkadaşım üsteleyip beni biraz övmüş işte (belki yalan söylediğini düşünebilirsiniz bana ama o gerçekten o tarz bir insan değil) o da bir deli geldi bir deli gitti gibi bir şey demiş sanırım. Ben 1 ay falan bilmiyodum öğrendiğini ama o normal davrandı. Her zaman ki gibiydi sanırım hiç çaktrmadı. Bu çocuk öyle çapkın biride değil çok konuşkan cana yakın ama kesinlikle çapkın değil kızlarla öyle pek içli dışlı olmaz. Bizimse tek konuştuğumuz dersler. İkimizinde dersleri iyi. Bazen onun arkadaşları falan bana takılırken o da takılıyor. Pek fazla kafasına taktığını düşünmüyorum bu mevzuyu benim aksime belkide bu yüzden. Ben ise deli gibi yanında olmak istediğim halde gidip konuşamıyor ya da samimi davranmak istediğim halde çok ciddi davranıyorum cidden sinir bozucu. Şimdi;
-----> Bana nasıl yardımcı olabilirsiniz?
--------1) Onu nasıl unutabilirim?
-----------2) Unutma diyorsanız. Nasıl bir muhabbet açabilir ve onunla konuşabilirim?
-------------3) Onunla kanka olmak istemiyorum bunu engellemek için ne yapabilirim?
----------------4) ya da gözünde diğer kızlardan daha farklı bir etki bırakmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

Onu unutma,ona öyle sıcak bak ki diğer kızlardan farklı olduğunu belirt.Ona da hafif hafif belli et duygularını,umarım işine yarar...