Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Eylül 2013       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar malesef bnmde bir kulaşım kepçe bunu 8. sınıfa kadar takmıyordum ama lise 1 gecince herkes dalga gecti Msn Sad gerçekten cok üzücü bir durum cok aglıyorum bu yüzden inşallah allahda onların basına böle bişey getirir bnde sacımı toplamak topuz yapmak rahat rahat dolanmak o kadar istiyorum ki ama malesef yapamıyorum bi gün kafama tak etti ve bn japon yapıştırıcısıyla kulagımı geri yatırdım ve sacımı toplayıp okula gittim bunu 2 ,3 kere tekrarladım ama kulak arkam tahriş oldu 1 hafta boyunca oradan sıvı aktı ensemden assa akıyordu gercekten üzücü çok sızlıoyordu üstüne bile yatamıyordum sonra ne yapsam ne yapsan die düşündüm ve en sonunda buldum çözümümüm zifdi cam agaclarında bulunan sifleri kulagıma yapıştırdım ve oldu öle sonra zif bulmakta zorlandım banyoda ne yapsam die düşünürken yine buldu sir agda bantlarından kısa bi parca koparıp ikiye katladım ve kulagıma yapıştırdım çıkarmasıda çok kolay tavsiye ederim suan lise 2 deyim ama üniversiteye gecmeden ameliyat olurum inş. bnm tek kulagım kepçe alla sizi kolaylık versin arkadaslar inş. bi sabah kalktıgınızda kulagınızın bütün kepçeligi gider.