Arama

ALi METiN BAHAR - avatarı
ALi METiN BAHAR
Ziyaretçi
3 Ekim 2013       Mesaj #16
ALi METiN BAHAR - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Babası kendisi 10 yaşındayken öldü .
HİÇBİRİNİZ BİLMİYONUZZZ. Msn Grin

sewgili arkadaslar ben bir cok bilgiyi biliyorum aslinda bunlari paylasamam ama sadece cok özel olmayanlari paylasacagim Ali 10 yasindayken babasinin kaybiyla acisi baslamis sonra kendinin arkadaslari tarafindan sesinin güzel oldugunun farkina warmistir fakat Ali yi yine bir aci bulmus sewgilisinden ayrilip ilk sarkilarindan biri yüzügü takmis evleniyor u ona yazmistir hatta bu kizi biz belki bir cogumuz taniyoruz ili rap lerinde yaninda bir kiz var lakabi perisan iste o kiz . Ali bu aciyi bir az olsun atlatmis sonra su yeni bir kiz var fotolarini net de gormussunuzdur hatta nisanlisi diyorlar ama Ali hic nisanlanmadi o haberlere inanmayiniz ama yine
Ali aci dan kurtulurmu o kiz Ali nin parasi yok o fakir diye terk etmedi onu aldatti yani Ali ye yok askimsin yok benimsin demeyin ben ona sahip cikarim neyse Alimin simdi durumu maddi manevi iyi ve mutlu bnmlee Ali askere gitmedi s. s. ALi nin net adresi www.alimetin.net www.arsizbela.net emin olabilirsiniz Alim benim yanimda netten girip cikti.