Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Kasım 2013       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben bu bölümün üniversitede eğitimini alıyorum ve çok kapsamlı bir bölüm sizi her şekilde eğitiyorlar. sekreterlik olarak bakmayın bölümü siz orada sekreterlik yapmıyorsunuz büroyu yönetiyorsunuz. ayrıca kendinizi geliştirmeden iş yok zaman kaybı da demeyin. siz kendinizi geliştirmedikten sonra kim size niye iş versin ki iki yıllık bölümlere evet çok giden var dışarıda açıkta bekleyen bir çok öğrenci var bu bölümleri okuyarak ama iş kendini geliştirmekte bitiyor. sen hakkıyla bölümüne çalışık kendini geliştirip dil öğrenmedikten sonra kös kös okusan ne fayda. artık ingilizceyi yabancı dilden bile saymıyor çoğu şirket artık onu anadili olarak görüyor. sadece birden fazla dil bilerek bile bu bölümde yükselebilirsiniz yapmayın lütfen. ayrıca bir arkadaş 4 yıllıklar açıkta geziyor demiş. eğitim fakültesi haricindeki diğer 4 yıllık bölümler sadece eğitimini alıyorlar o kadar eğitim fakültesindeki arkadaşlarda kpss olmadan atanamazlar ve açıkta kalmaları çok doğal. fakat iki yıllık bölümlerde böyle bir durum söz konusu değil. direk meslek eğitimi alıyorsunuz iş hayatı için eğitiliyorsunuz farkındaysanız. biraz araştırma yaparsanız eğer mühendisliklerden öğretmenlerden çok kalifiye elemana ihtiyaç duyulduğunun farkındasınızdır umarım.