Arama

Nasıl kurt adam olunur? - Tek Mesaj #11

misafir - avatarı
misafir
Ziyaretçi
19 Aralık 2013       Mesaj #11
misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar bunu inanmayanlar inanmasın ben bir gün arkadaşımla geziniyorduk arabayla yanlış yola sarpıp ormana gittik kurt çıktı önümüze az daha çarpıyorduk ama biraz çarptık yanına gittik arkadaşımla yaralanmıştı bizde arabanın arkasına alalım dedik bi anda uyanı verdi arkadaşımı ısırdı ben canımı zor kurtardım şuan arkadaşımı arıyorum ama cesetini görmedim birazdaha ormanda gezindim kurtu gördümde arkadaşımı görmedim uluma sesi duydum kaçtım yarın sabah kalktımda ormana yine gittim arkadaşımı üstü yoktu bende uyandırdım onu eve giderken yine bizim yerde donulay oldu arkadaşımın kaşınmaya başladım ne dediklerimizi göstereceğim: -ben:hayrola niye çok kaşıyon sinekmi ısırdı dedim oda
-sinek evet
bir süre sonra arkadaşımın canı acımaya başladı ben:
-noluyor sana be arkadaş !dedim yine oda
-bilmiyorum(kükrer)
-noluyor lan kurt adam şakası yapma gine gerçek değil ege
iyice işinden çıktı beyler adam üstünü yırtmaya başladı bende arabayı durdurdum çok konuştuk indikten sonra anlatayim:
-abi sana noluyor
-bilmiyorum
elini ısırmış kurt onu gördüm
-elinde niye yara var
-kurt ısırdı işte
-tmm
-abi sana noluyor kükremeye başladın ben gidiyorum
tam arabaya binerken beyler saldırdı nesmen bende gerçek sanmıyordumda nasıl bişeymiş hikayeyi anlatayım birazdaha
-abiiiii noldu sana beee hem tüylerin çıktı tırnakların çıktı ağzındaki köpek dişler bile büyüyor eyvahh ben kaçimm
-yardım...........
yardım diyerek biyanda bayıldı sonra dedim gibi giderken arabaya saldırdı
bende ne yapayım arabada gümüş bıçak varda aldım onu tam batırcaken onu tanıdım arabadan indim ama beni tam yiyeceken bıçağı saplayamadım benim ısırdı ama öldürmedi içinde hayla iyilik olduğunu biliyordum ama ben napacağımı bilmiyorum geceleri ve sabahları bazen yeşil göre biliyorum ama artık bazenleri canım acıyarak değişiyorum hmm garip fazla hatırlamıyorum benden bukadar arkadaşlar bu gerçektir bende inanmıyordum ama inandım şuan bay