Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ocak 2014       Mesaj #151
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Konusu Sanatcı olmak için yetenekmi gerekir yoksa çalışmakmı olan münazara ya yeten diyerek katılıyorum . Size kısa bir şey söylemek istiyorum Sanat kesinlikle bir yetenek gerektirir.Demiyorum ama , Eğer sesiniz kötüyse çok güzel şarkı söyleyemezsiniz. Sesiniz iyiyse kulağınız kötüyse tempoyu şarkıyı takip edip doğru şarkı söyleyemezsiniz. Evet bunların eğitimleri var ve mankenler şarkı falan söylüyorlar sesleri kötü olsa bile fakat gerçek anlamda kalitesiz işler ortaya çıkıyor. Birtek sanatçılığı şarkıcılık olarak görmüyorum örnek vermek istedim. El sanatlarına yatkın değilseniz eğitimle bir yere kadar ilerlersiniz. Yetenek gerçekten sanat için çok önemlidir. Ama bir kişi sanatçı olmak için nekadar çalışırsa çalışsın bir yetenek sahibi olmadıkça bunu başaramaz . Hemde yeteneğin varsa kullanmak istemiyorsan yeteneğinin bir anlamı yoktur . Yeteneğin varsa kullanmak istiyorsan büyük bir başarıya imza atarsın ...
arkadaşlar bence yetenek ama sanatçı olmak için hem yetenek hemde eğitim gerekir yani her ikiside önemlidir tabiki yeteneksiz olmaz yani bi düşünün yetenek olmadan kimse şarkı söyleyemez ne kadar çalışsada yetenek olmadan ses güzel çıkmaz ama eğitimin çalışmanın da büyük önemi var mesela bir insanda yetenek var ama bunu nasıl kullanıcağını biilmesse yetenek de bir işe yaramaz yani ikisininde değeri çok önemlidir.
aynen lan doğru lan güzel yazmışım lan
Yes of course...............beni dinlemeye devam edin.............beni dinleyin ve okuyun