Arama

Alis - avatarı
Alis
Ziyaretçi
25 Mart 2014       Mesaj #4
Alis - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar hepinizin derdini okudum telefonu alınanlar ebeveynlerinize şunu diyin annecim ve babacım hata ettim haklısınız ve güveninizide kaybettim ve geri kazanmak için elimden geleni yaparım bunu tüm içtenliğim ve dışa yanskıtamadığım duygularla söylüyorum lütfen bana sevginizi ve güveninizi verin! Diğer konu ailesine güvenmeyen bayan kocanıza neler hissettiklerinizi açıklayın ona ne kadar samimi olduğunuzu gösterin ama şunu düşünün siz ona güvenmiyorsunuz ve ailesine bence o da size güvenmiyordur ilk onun sonrada ailesinin güvenini kazanın nasılmı eşinizin zor bir anında elinizden geleni yapın bazı konularda ona danışın bu o ve siz arasındaki ısınmayı arttırır gerisi size kalmış

Ve sadece güven isteyenler onlara yardım edin onlar size değil ilk siz onlara ilgi gösterin çözemedikleri şeylere yardım edin aile sorunlarını çözmeye çalışın bol bol sıcak sohbet kurmaya çalışın gülümseyerek konuşun dedikleri şeyler her ne lkadar sizi gıcık ediyorsa şunu unutmayın her daim sizin iyiliğinizi düşünüyorlardır oldukça yumuşak cevap verin babası veya annesiyle özel sorunları olanlar onlara düşüncelerinizi kederinizi söyleyin çekinmeyin her siz ne kadar üzülüyorsanız onlarda ondan daha çok üzülüyorlardır her ne kadar bozuk olsanızda hislerinizi paylaşın bu onlara bir arkadaşlık daveti olur ve yavaş yavaş hoş davranışlarla aranızı düzeltin UMARIM DEDİKLERİMİN BİR FAYDASI DOKUNUR