Arama

Astroloji - Fallar - Koç; - Tek Mesaj #1573

_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
13 Nisan 2014       Mesaj #1573
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
13 Nisan 2014

Finansal konularda yaşanacak olumlu gelişmelerle rahatlayacak ve düşüncelerinizi hayata geçirebilecek imkanlarla karşılaşabileceksiniz. Uzun zamandır satmaya çalıştığınız bir mülkü elinizden çıkarabilir karlı yatırımlara adım atabilirsiniz. Sorumluluklarınızın bilincindesiniz, Yapabileceklerinizin farkındasınız buda sizleri güçlü kılacak. İş hayatınızda oldukça radikal değişimler söz konusu olabilir. Sorunlu bir işte çalışıyorsanız; İşten ayrılma gibi durumlar gözünüzü korkutmamalı eski arkadaş ve meslektaşlarınızdan destek görerek yeni başlangıçlar yapabileceğiniz bir dönemdesiniz. Bekar Koç’lar bir türlü netleşmeyen bir beraberlik içindeyseniz sadece yüreğinizin sesi ile değil mantığınızla da hareket etmelisiniz ki üzüleceğiniz durumların önüne geçebilin…

Günün Olumlaması: Her düştüğümde zorlandığımda beni ayağa kaldıran yaşama tutunduran kutsal Aşk’a şükürler olsun. Her nefeste Aşk’ı soluyor her adımda Aşk’la yürüyorum. Eşimi Aşk’la seviyor ruhumu ruhu ile tamamlıyorum. Aşk’la seviliyor Aşk’la gelişiyor Aşk’la ebedi mutluluğu yaşıyor ve yaşatıyorum.