Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mayıs 2014       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim sınıfta bitli olan bir arkadaşım var bütün okul neredeyse biliyor herkes onu temizlemesi için uyarıyor ama kız hiç önemsemiyor saçından serçe parmağın tırnağı kadar bite benzeyen bir böcek çıktı bu dönem artık herkes onunla dalga geçmeye başladı ben ona hiç yaklaşmadım hiç kimse yaklaşmadı herkes dalga geçti ben uzak durdum konuşmadım dalga da geçmedim ama genede bitlenen ben oldum saçım kaşınıyordu ama ben 1-2 hafta önemsemedim ve o kadar yoğun kaşınmıyordu. bugün çok acayip kaşındı sonra annem baktı saçlarıma ve saçlarımın diplerinde bit oluğunu söyledi ben hiç kimse benimle konuşmayacağını ve dalga geçeceğini söyledim annem öyle olmayacağını ve bitlerin temiz , güçlü ve güzel saçları sevdiğini söyledi annem hemen eczaneye gitti ve bana bit ilacı aldı yaklaşık iki saat önce saçıma uyguladım 1000 tane kadar bit çıktı şu anda kaşınmıyorum ve rahatım zaten şu anda bulunduğum bölgede bit salgını varmış bit ilacını zor bulmuş yakın olduğum arkadaşlarımı aradık annemle ve hepsine durumu anlattım bana teşekkür ettiler geçmiş olsun dediler ve bence hiç kimse üzülmesin ilaç kullanılırsa geçici bir durum asla kendinizi üzmeyin kimse sizinle küsmez sizin bitleriniz varken küstüklerinde bitleriniz yokken sizinla barışmak yada konuşmak istediklerinde ise o size kalmış bir karar burada anlatmak istediğim bitlendiğiniz için üzülmeyin