Arama

Derin - avatarı
Derin
Ziyaretçi
15 Ağustos 2014       Mesaj #6
Derin - avatarı
Ziyaretçi
Benim ikiz kızlarım var. Tüp bebek falan değiller. Nida ve Aslı Msn Happy Maşallah diyelim çok iyi anlaşırlar birbirleriyle Msn Happy Babalarını çok severler.Babaya karşı bir duygu var yani Msn Happy 3 yaşındalar. Kızlarım kendi odalarını kendileri ayarlarlar benim odalarına girmeme izin vermezler mesela Msn Happy
Babayı alırlar odalarına orda çığlıklarla güzelcene öperler mıncıklarlar sonra babayı dışarı atarlar masalarına oturup resim çizerler. Kızlarım yaramaz ve bilmişler ama bugüne kadar 1 fiske vurmadım onlara. Ev işlerinde yardım ederler bana.Ev işi dediğim işte toz alabiliyorlar odalarını dizayn edebiliyorlar.Hamileliğim çok güzel geçti çok sakin geçti eşim sağolsun kayınvalidem benim bitanem zaten o çok yardımcı oldu bana. Yani çocuklarınıza vurmayın ben yaramazlıklarına hep 'Minik kuşlarım bunun doğru olduğunu düşünüyor musunuz?' derim onlar da bi süre sonra yapmamaya başlarlar.Ağladıklarında yada yaramazlık yaptıklarında yapboz veririm zeka küpü veririm çok işe yarıyor yapboz yaparken şarkı söylüyorlar Msn Grin