Arama

Neon Jungle - Tek Mesaj #1

Finn and Jake - avatarı
Finn and Jake
VIP 🐻 Bear ✔
9 Eylül 2014       Mesaj #1
Finn and Jake - avatarı
VIP 🐻 Bear ✔
Neon Jungle
Vikipedi, özgür ansiklopedi

968full neon jungle

Neon Jungle, Shereen Cutkelvin, Amira McCarthy, Jess Plummer, ve Asami Zdrenka isimli dört İngiliz - Japon kızdan oluşan müzik grubudur. 10 Şubat 2013 tarihinde kurulmuştur. En bilinen şarkıları Braveheart UK Single Chart 4. sıraya yerleşmiştir. Diğer Welcome To the Jungle şarkısı 7. sıraya, Trouble şarkıları ise 12. sıraya yerleşmiştir. Grubun şarkılarını dinleyen Jessie J , Ekim ayında kızlara destek olacağını söylemiştir. Ayrıca sahne aldıkları Victoria's Secret Fashion Show 'da Taylor Swift 'le tanışma fırsatı bulmuştur. Ayrıca gruptan "Yeni Spice Girls " diye bahsedilmeye başlanmıştır.

Üyeler

2fmQ5ksD8EY

Shereen Cutkelvin
Shereen Cutkelvin, 2 Aralık 1996'da, Lanark, Scotland'de doğmuştur. Grubun en genç üyesidir. Çok utangaç olduğunu ve yürüyüp konuşmaya başladığından beri şarkı söylediğini iddaa ediyor. Ayrıca yanlış zamanda doğduğunu, Diana Ross ve The Temptations döneminde yaşamak istediğini söylüyor.

tumblrn0cqbsVXXO1trbjbho9500

Amira McCarthy
Amira McCartney, 2 Şubat 1996'da Londra, İngiltere'de doğmuştur. Oyunculuk ve dans kurslarına gitti fakat okulda bir müzik yarışmasına katılınca artık bu yolda ilerlemek istediğini belirtti. Ayrıca söylenenlere göre çok iyi rap yapıyormuş.Jess Plummer
Tam adı Jessica Kate Plummer'dir. 16 Eylül 1992'de doğmuştur. Grubun en büyüğüdür. Bir dönem oyunculuk yapmıştır.

asami zdrenka profile

Asami Zdrenka
Asami Zdrenka, 15 Eylül 1995'te Japonya'da doğmuştur. Yarı Japon, yarı İngiliz'dir. Annesi bir şarkıcıdır. Dedesininse Japonya'da albümleri vardır. Ayrıca İngiliz - İrlandalı erkek grup One Direction'ın çok büyük fanıdır.

Şarkılar
2013 Mayıs ayında kayıtlarına başladıkları ve 30 Ağustos 2013'te çıkmış olan ilk single "Trouble",İngiltere müzik listelerinde 12. numaraya kadar yükseldi.Ve "Trouble"ın başarısı ABD Bilboard müzik listesinde 9. sıradan giriş yapması ile Aralık ayında da devam etti. Ardından 2. parça olan "BraveHeart" 14 Şubat 2014 yılında çıktı ve 4. sıraya kadar yükselip, büyük bir başarı gösterdi.
17 Mart 2014'de yayınlanan "Welcome To The Jungle" 2.000.000 izleyiciyi geçti. Ardından 5 Haziran 2014'de "Louder" klibi yayınlanmıştır.
🌘 🚀