Arama

Misafirrrrr - avatarı
Misafirrrrr
Ziyaretçi
11 Eylül 2014       Mesaj #19
Misafirrrrr - avatarı
Ziyaretçi
Çok yakın bir arkadaşım var tüm yakın arkadaşlarımdan çok yakın.Sebepsiz yere küstü Hemde okadar sebepsiz ki.İstop oynuyorduk ben dedimki ben başlatacağım kilit dedim.O dediki ben başlatıyım dedi.Topu kaçırdı 7 kişi onu aradık.Sonra bizim sokağa geldi topu aldım tam başlatacakken dediki ben ben ben başlatayım bende tamam dedim.Hata yaparsan ben başlatırım dedim.Oda tamam dedi.Sonra Hata yaptı bende dedimki ben başlatacağım.Sonra topu vermedi.Diğer iki az yakın arkadaşımla topu almaya çalıştık.Hatta 2 saat önce Pazartesi Salı oynarkende yandı ebe olmayacağım dedi haksızlık yaptı.Bir arkadaşım dediki Pazartesi Salı oynarkende haksızlık yaptın dedi.Oda topu fırlattı sinirle dediki "Alın topu başınıza çalın " dedi.Sonra küstü üçümüzle bi kız var tam bi sosyete gülü o kızda bizi kıskanıyor arkadaşım benle küsünce onun hoşuna gidiyor.Arkadaşım bana kaldı diyor.O arkadaşım benle küsünce kalbimde bir boşluk oluyor kelebekler uçuşuyor sanki.Öldüm öleceğim sanki halada öyle.Tavsiyeniz varsa söyleyin.