Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ekim 2014       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hayattan soğudum . Maç yapıyorum zevk almıyorum . Ders eğlenceli benim için ama artık o da iyi gelmiyor ruh halim gergin . Birine dedim zamanında seni sevmiyorum kimseyle çıkmak da istemiyorum diye sonraki yıl sevmeye başladım . Söylediler ona sonra gidip ne olup bittiğini açıklayacağım zaman üzerime kumpas kurularak benim adıma ona çıkma teklifi edildi . Benim kankamdı sırlarımı bilirdi ona bir gün dedim ki ben kimseyle çıkmak istemiyorum demiştim . Çünkü bana biraz ayrı bakıyordu o zamanlar ben farklı bakıyordum o da öyle dedi sevsem bile çıkmıyacağım diye olay buydu 1.yalancılık çıkma teklifi ile oldu sonra eskiden sevmiyorum demiştim sonra sevdim . 2.yalancılık 3.yalancılık üzüldüğümü gören bazı arklar da seni sevmiyor o demişler 4.yalancılık buradan sonra gine seviyor oldu adım hiç bir şey yapmadan böyle 12 13 kere bu durumlara düştüm adım yalancıya çıktı . Kendime küstüm resmi olarak . Özgüven'im gitti hayattan soğudum biraz zevk alıyım diye 31 bile çektim ondan bile zevk almadım daha ne yapıyım bi önerin kızla konuşayım mı ? Böyle böyle diye sonucu ne olursa olsun adım temize çıksın diye yoksa akışına mı bırakıp özgüven almaya mı çalışıyım bi yardım edin ? Tavsiyelere açığım iyi/kötü