Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Kasım 2014       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bence vampirler hikaye deyil filmler diziler onlarin hepsi onlarin ozelliklerini anlatiyor sadece bir az abartili yapiyorlar bazi inanci zayif olan kisiler kendileri onlar gibi olmaq istiyorlar.onlarin sahibi oldugu ozellikleri yaslanmamaq hizli guclu olmaq.amma vampirler aslinda seytandir bir insanin bedeninde insanin yasadigi kadar kala bilir.insanin ruhu bedeninde ise sadece belirli zamanlarda cikarlar hani bazi insanlar vardir kendinin bazi zamanlar nerde oldugunu ne yaptiqlarini hatirlamazlar.bazi seytanlarda insan veya kopek kiligina gire biliyorlar suratlidirler cinlerin musluman xristian yani inancli ve inancsizida vardir.suleyman peygamber onlari goren ve onlarla savasan peygamberdir ALLAH ona cinleri insanlardan ayiran yuzukde vermis aslinda her sey kuranda var.kan icmeye gelince kuranda Allah kan icmeyi haram kilmis belliki kan icenler varmis insanlarin Allahda haram kilmis.birde onlar bir insanin evine ev sahibinin izni olmadan ister insan simasinda istersede insan bedeninde izinsiz giremiyorlar ben kendim oylesini gordum sadece ev kimin adina ise o kisi izin verirse girebilirler.ev sahibinin kiz veya karisi kocasi davet etse bile kapidan iceri gire bilmiyorlar.daha yazilacaq cok sey var ama gercekten her seyi bilmek istiyorsaniz kurani kerimi okuyun birde insan cennete yaslanmayacaq milyard yillar yasayacaq orda hastalik kotuluk olmayacaq onlara guzellik verecek Allah guzel kullarini guzel hayat verecek insallah bizde onlardan oluruz.