Arama

Weihnachtsmann - avatarı
Weihnachtsmann
Ziyaretçi
22 Kasım 2014       Mesaj #19
Weihnachtsmann - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar, belli ki herkes noel babaya inanmaz.
Şimdi bir kesin şey var uçan bir geyik türü yoktur. :-D
Bu geyikler uçan geyikler değil, diğer bir normal geyik türüdür.
Arkadaşlar şimdi diyeceklerimle dalga geçmeyin de..
Yani,bence Noel Baba var. Aslında yılbaşında hangi kırtasiyeye gitsen orada bir noel baba kostümü görürüz,birileri alır giyer yılbaşına ama bu gerçek noel baba olarak sayılmaz.

Yani benim düşünceme göre neden var onuda söylersem daha anlayışlı olur sanırım..

Arkadaşlar,biliyorsunuz yani yanlış anlamayın fakat sadece hristiyanlara geliyor. Asıl ben müslümanım ama bir taraftan da hristiyan oluyorum istemeyip, bu bir hikayenin arkasında saklı..

Yani her yılbaşında yaşadığım olayı anlatayım size;...
Arkadaşlar, düşünürmüsnüz?.. Kendi ev kapımızın önünde ayakkabıdan başka birşey yok ciddi diyorum ki akşama hatta geceye kadar birşey yoktu orada ayakkabı dan başka. Gece yatarken Annem ile babamda yatakta az sonra uyumuşlar.

Ciddi diyorum. Ya annem ya da babam ikiside kalkmadı yataktan.

Geceleyin sabah erken uyanıktım ama daha yatıyordum, annem ve babam hala uyuyordu. Arkadaşlar gerçekten de ''Ho-Ho-Ho'' diye bir ses duydum. Şimdi lütfen dalga geçmeyinde bende nasıl olur anlamadım..

Yani birisi kapının önüne gelip ''Ho-Ho-Ho'' demiş olamaz demi?

Yani kısacası bana nasılsa her yılbaşında (yaramazlık yapmazsam) bir hediye gelirdi. Çok iyi hatırlıyorum bir kere bir tane Transformers'e benzeyen robot olabilen bir araba, ama diğerlerini şuan hatırlayamıyorum

Yani şimdi abartmışım diye düşünenler de olabilir fakat, hani Paskalya dedikleri bir bayram var.

Paskalya Bayramında'da, nasılsa yine hediyeler aldım.

Buna da söylediklerine göre paskalya'da hediye getiren '' Paskalya Tavşanı''. Ama o gerçekte varmı bilmiyorum.

Yani yazdıklarım biraz fazla geldi de bilgi vermek istedim sadece :-D

Aslında ben o yanlış inançlara sapmam,Sevgili Dinimiz kıyaslanmaz. Bu aslında yılbaşını saymazda sadece yaşadıklarımı anlatmaya çalıştım.

İyi Günler Msn Happy