Arama

Ada2012 - avatarı
Ada2012
Ziyaretçi
1 Aralık 2014       Mesaj #5
Ada2012 - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle herkese merhaba.bu bahsedilen konu gerçekten çok önemli ve ciddiye alınması gereken bir durum.Benim de kızıma disleksi tanısı konulduğunda dünya başıma yıkılmıştı ve caresizdim.O kadar çok araştırma yaptım ki İzmirde çalmadığım doktor ve psikoloğ kalmadı.nereye gittiysek fayda göremedik ve çaresiz olarak tüm kapılar yüzümüze kapandı.Taki İzmir alsancakta merkezi olan çocuk psikiyatrisi Dr Deniz Tirit Karaca hanımı tanıyıncaya kadar.Deniz Hanım o kadar güçlü bir ekip ile çalışıyor ki size anlatamam.O korkulu günlerimize ışık oldular.Disleksi üzerine eğitim almış ve tamamen çocuk odaklı çalışan "Fatma Hanım'a bizi yönlendirdi ve kızım başladı derslere.Şuan çok yol kat ettik.Okuma ve yazmayı sökemeyen kızım şuanda çok güzel okuyor ve yazıyor.Ayrıca kızım öyle bir motive oldu ki okula tüm sıkıntılarının üstesinden geliyor.O güler yüzü ve mütevaziliği ile çocuklarımıza ışık olan "Fatma Hanım'a " sonsuz teşekkürlerrrrr.İyi ki İzmir'desiniz ve iyi ki karşıma çıktınız.Emeğinize ve gayretinize hayranım.....