Arama

Uğur B. - avatarı
Uğur B.
Ziyaretçi
23 Aralık 2014       Mesaj #16
Uğur B. - avatarı
Ziyaretçi
ben 21 yaşındayım 15 16 yaşlarında sigaraya kullanmaya başladım açıkçası sporla fazla haşır neşir olduğumdan dolayı bahsedildiği gibi nefes tıkanması yorulma gibi etkilerini görmemiştim. Ancak spora ara verdikten sonra farkı anlayabildim merdivenden çıkarken olsun koşarken olsun hele yüzmeden hiç bahsetmiyorum bile sanki 20 li yaşlarımı değil de 40 lı yaşlarımı yaşıyordum.E tabi halde böyle olunca bırakmak kaçınılmaz oldu.İlk 2 gün uyuyamadığımı söylemek yalan olmaz sanki içim yanıyordu bırakın saati dakikaları düşünüyordum ne yaparsam yapayım herşey eksik kalıyordu sanki hayatımı sigara üzerine kurmuştum.yok efendim yemeğin üzerine,yok efendim canım sıkkın vs. diye diye sigarasız anım kalmamış. günlük 2-2.5 paket içilince sigarayı hayatının dögüsü oluveriyor. çok uzattım farkındayım diyeceğim o ki bugün benim sigarasız 48. günüm. kendi deneyimimi paylaşayım sigara bırakmak kolay falan değil kimse kimseyi kandırmasın herkeste bırakamaz sadece güçlü iradeli ve hayatına gerçekten değer veren insanlar bırakabilir teşekkür ederim