Arama

38441 - avatarı
38441
Ziyaretçi
5 Ocak 2015       Mesaj #3
38441 - avatarı
Ziyaretçi
milyonlarca insan kurt adamlara inanıyor veya inanmiyorlar ben kaç kez araştırdım ve gerçeği öğrendim sizinlede paylaşacağım
ben kurt adama donuşme yolarını biliyorum ama alpahyı evimde istemem
alpha:kurt adamların kralı olarak bilinir.2 tane alfa vardır türkiyeye kaçtıkları söylenir.
kurt adamlar bir hastalık nedeni ortaya çıkar.adını hatırlayamıyorum ama insanın zihniyle oynuyor ve adamı çok büyük şekilde kılandırıyor boy hız vb. çoğalıyor.
aslında her ülkede milyonlaca kurt adam vardır ama yeni teknolejiden korkuyorlar.bazıları kurt adam olmadığını bilmeyedebilir.kurt adam olmak için kral kurt alpha(alfa) yı çağırabilirsiniz.bu sayede sizde kral kurt olursunuz +kendinizi kontrol edersiniz.kurt adam hastalığında ayrıca adamın zihnini bozduğunu söğledim
pek emin değilim ama çevreyi korktukları biri gibi gorduklerinden olabilir.o yuzden yam yam olurlar.yamyam insalar kurt adamdır bunu asla unutmayın!
kurt adamlar çok eskilerden beri vardır ancak hepsi işkenceyle öldürüldü.bazıları şeytanla anlaşma yapar veya şeytan onlara bazı kemer gibi şeyler verebilir.
tanımadığınız insaların verdiği kemeri almanızı pek onermem kurt adam olabilirsiniz aslında kurt adam olmak isterim ama napiyim aileme zarar veremem
inanmayan inanmayın sorunum yok ama gerçektir kanıt var.uzmantvye kurt adam efsanesi gerçekmi yazın uzmanlar bile bunu doğruluyor
kurt adamların renklerinin nasıl seçildiğini bilmiyorum ama ben gri ile