Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mart 2015       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gerçekten cok kötü birşey benimde 2 kulağım hafiften kepçe sol kulağım dahada cok kepçe 16 yasındayım lise2 ye gidiyorum her arkadasım farketmio aslında farketsede dalga geçmiolar ama arada sırada geçende oluyor tabi diger kulağın niye kepçe filan die insanın zoruna gidio abilerim ablalarım kardeşlerim hani genellikle kış aylarında satılan kulaklık varya kulaklarımız üşümesin filan die ondan cok takıodum hergün okuldan gelince kapımı kitleyip onu takıodum ve geri geri gidiodu cok seviniodu ama ne yazıkki sonradan geri acılıodu ve sizden önerim bunu denemeyin içiniz ne kadar rahatlarsa rahatlasın en fazla 10 dakka geride duruo sonra acılıo böyle yaparsanız dahada cok zarar verirsiniz kulağınıza insallah bende bu yaz tatilinde olmayı düşnüorm erkeğim bide kızlar gene toplayabilio ama erkeklerde malesef o kadar kolay değil işte insallah bu yaz tatili estetik olmayı düşünüorm estetği devlet hastanesinde düşünüyorum maddi durum pek iyi olmadıgı için 3 ayın yeterli bir süre olabiliceginin kanaatındayım bir sürlü forum filan gezdim yani genellikle hepsi aynı lokal anastesi 1 saat filan saürüo %95 başarılı diorlar fakat geri acılmada düşük ihtimallede olsa olabiliomus neyse sağlıcakla kalın