Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mayıs 2015       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben 16 yildir iciyorum belki tam zamanini hatirlamiyorum bile ve yazimi okurmusunuz okumazmisiniz onu bile bilmiyorum tam 10 gun oluyor sigarayi birakali nasil karar verdiniz derseniz korku en buyuk nedeni korku ablam dr gittigimde ben de gideyim dedim maksat muhabbet olsun gogus bolumu gittkm ve rontgen cektirdim dr bana durum ii olmadigini ve broslarda genisleme olduginu soyledi eger sigarayi birakmazsam kua hastasi olacagimi soyledi ve cok korktum oksijen tupuyle yasamk cok zordu ve arastirmaya basladim nasil oluyor diye arastirdikca korkum basladi ve her sigara ictigimde gunden gune yaklasiyorum dedim ve bir gece yine arastirirken korku tamamenn sardi ve 1 paket sigarami dua ederek kirdim parcaladim dedim ki sigara sen beni degil ben seni terkediyorum dedim ve sabah uyandigimda aklimda bitirdim dedim sigarayi kahvalti yaptim aklima geldi ama korkum daha ustdeydi her sigara dedigimde kua aklima geliyor ve korkum artiyor simdi en azindan rahatim duzelme imkanim var gec degil insallah herkes birakir ve duzelir ilerleyen zamnlarda tekrar yazip paylasacagim yasadiklarimi kisa cjmle ilac tutune son sakinlestirici hic birsey fayda etmez akilda bitirmeli insan.....