Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mayıs 2015       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Selamun aleykum.
Icimi bosaltmak istedim sizden fikir almak istedim.
Türkcem iyi degil kusura bakmayin.

2013 de dogun günümde 17 yasina girdimde kuzenimle alisverise gitik o gün markete girdimde keske girmez olaydim bi oglan kassada bana bakti yeni baslamis calismaya meslek yapiormus durmadan gülümsedi kafama takmadim.
Ve annem seker hastasi herseferinde annem alisverise gitinde yardim ediyorum ve herseferinde onu göriyorum gözü hep bende oliyor alman mi arab mi ney bilmiyordum tshirtin üstünde soyismi yaziordu o gün ögrendimki türk.
Birden basladim o markete cok girmeye nedeni anlamamistim arkadasla bulusdumda markete girelim sana onu gösterim diyip duriyordum arkadasim bile farkina vardi bana cok baktigini.
Her sabah okula gitmeden önce anneme soriyordum alisverise gidiceksen beni bekle beraber gidelim diye. Aradan bi kac ay gecti 4 ayda 2014 bi sekilde nummarama ulaşdi onu anlatmak istemiyorum nasil diye... sonra ertesi gün aradi beni bana yalnis cevirdim kusura bakma dedi kapati hemen nummarayi kaydetip whatsappe baktim onun resmi vardi. 5 dk sonra degisirdi bende ona yazdim güya yalnis cevirdin basladik konusmaya 1 hafta sonra bulustuk hersey cok iyi gidiyordu ta ki bulustumuzda bana dedi ki ben sigara iciom sen icion mu. Hayir icmiyorum dedi. Sustuk sonra dediki sana birsey dicem bunu dedikten sonra belki benden vazgecersin bende söyle dedim. Dediki ben sigara iciom icki iciom dogum günü partye gitimde, eskiden kummar oynadim ama biraktim uysturucu kullaniyorum 5 ayda birkere stresse girdimde. Ama birakiyorum 1 senedir almiyorum dedi peki nediyorsun dedi bana. Bende okadar önemserdim ki sevdigim böyle böyle olcak icmicek ama onu nasil sevdigimi anladim ve dedim ki sorum yok. Sevindi konusduk bana sordu kac sevgilim vardi diye simdiye kadar hic sevgilim olmadi dedim sasirdi gözlerimin icine bakip durdu... bulusmadan sonra devam whatsappde konusduk hergün sonra birden sogukluk oldu aramizda yazmaz oldu 3 gün konusmadik yazdim niye hic yazmion dedim özür diledi stress vardi is okul fln tamam dedim bulusalim mi cuma günü dedi tmm dedim cuma günü bana yazip gelemecegini söyledi hastaydi tamam problem degil dedim pazar günü bulusalim mi dedi tamam dedim ertesi gün cumartesi konusmadik hic yazmadim yazamadim korktum bilmiom neden. Pazar günü bulusucamiz gün konusmadik bana yazmadi nerde buluscamizi kacta butum gün whatsappe girmedi meral etim dayanamayip ertesi gün yazdim ve bana dedi ki cumartesi günü dogum günp partydeydim cok ictim basim cok agriyordu yazamadim sana falan bende kizdim dedim ki bana birdaha sakin yazma bulusalim deme oda mesajimi gördü birsey demedi. Okadar agladim ki aci cektim ertesi gün sadece uyudum cep telfonun akkusu bitmis kapaliydi haberim yoktu beni aramis yani arkadaslari ses mesaji birakmis arkadaslari al konus kizla diyor o aliyor tel kapatiyor... 1 hafta sonra aradim sordum neolyor niye böyleyiz dedim oda bana dediki olmaz bizle sen kücüksün aramizda 5 yas var shockdaydim tmm diyip kapatim bi kac dk sonra yazdim dedim ki ilk bastan beri biliyordun kac yasinda oldugumu simdi mi geldi aklina kavga etik nr silme kavgasi yaptik 6-7 ay konusmadik sadece kandil bayrami fln kutladim ardindan hemen nr kavgasi. Her gün her gece Ellerimi acip Allaha yalvardim bana geri dönsün diye. Whatsappde durumuma göre oda yapiordu birbirimize ordan cevap veriyorduk. Herkes bana o gelmicek o sevmiyor seni dedi o 6-7 icinde markete girdimde hic göremedim ortadan kaybolmustu kavgadan sonra. Herneyse yilbasinda gününde bana yazdi. Mutluluktan yere cöktüm agladim. O günden beri konusyorduk ama bulusma olmadi her gün konusyorduk nerdesin sen dedim markete yoksun artik oda dedi meslegi biraktim baska yerde baska meslek yapiorum dedi.. tesadüfen biz kavga etikten sonra.. 2 ay sonra arkadasim ona yazmis bana sormadan ona demiski sen napion kiza niye ona umut veriyon anlasana kiz seni seviyor. Bunu duydumda agladim korkdum arkadasima bagrdim sen bana sormadan nasil yaptin ben onla arkadas kalmayi raziydim. Ona yazdim sakaydi dedim bana dediki bana gercegi söyle beni seviyormusun bende hayir dedim o hayir yazarken icim kanadi ama biliyordum evet desem birakcak beni. Oda bana dediki bana dogruyu söyle bende dedimki dogruyu söyliorum sana seni sevmiyorum arkadasla sana saka yaptik bakcaktik napcan diye. Bi sinirlendi söyle dedi durmadan. bende buyuk harflerle seni sevmiyorum dedim oda bana dedi iyi bende seni sevmiyorum dedi. ona yazdim ertesi gün bana geri yazmior onun dogum günü kutladim yazmior. Ve o ilk bulusdumuz gün 1 sene oldugunda sabah uyandimda face girip profiline baktim ve keske bakmasaydim ilikisi varmis sevgilisi varmis bi almanla. Bana ben bi arabla beraber olmam diyen kisi bi almanla beraber. Millet napcam ben whatsappde durumu gene ayni birbirimize sanki mesaj yollioz ama 1 aydir yapmioruz onu cok seviyorum canim yanior. Ben 18 yasinda erkeklerle bulusmayan simdiye kadar sevgilisi olmayan aksamlari gezmeyen geceleri gezmeyen sigara icmeyen icki icmeyen ve ona bu zor geldi o alman facende oglanlarla resmi var elinde icki .. napcam ben onu unutamiyorum ben hayatimda birkere bi oglanla bulusmusdum oda uydu bana sözler vermisti bana sen yeterki iste heryere gideriz demisti bana dondurma sözü vardi. Bana sözler vermisti. En cokta geceleri aci cekiyorum ona yazmak istiyorum ama geri yazmicani biliom birkerisinde whatsappde durumuna kirmizi kus maviye kusa gelsin bende durumuma kirmizi sen ol bende mavi ardindan 1 saat gizli nummara aradi öylece telefonda sustu sesimi dinledi arkadan sesler geliyordu sonra kapati 10 dk sonra ben gizli nummarayla aradim sustum o konusdu arkadan gene sesler geldi hemen kapatim. Cocuk oyunu gibi onu cok özliyorum 1 senedir görmiyorum onu..