Arama

Sümer Tilmaç - Tek Mesaj #3

kompetankedi - avatarı
kompetankedi
VIP Bir Dünyalı
15 Haziran 2015       Mesaj #3
kompetankedi - avatarı
VIP Bir Dünyalı
Ani kalp yetmezliğine bağlı kalp durması nedeniyle 67 yaşında hayatını kaybeden Tilmaç için Üsküdar'daki Şakirin Camisi'nde öğle vakti cenaze töreni düzenlendi.

Tilmaç'ın eşi Nazan, kızı Hande, oğlu Dehan Tilmaç, torunu Keremcan Gür taziyeleri kabul etti.

Törene, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, sanatçılar Orhan Gencabay, Volkan Severcan, Ayberk Atilla, Salih Kalyon, Faruk Sofuoğlu, Yalçın Özden ile Sedat Peker katıldı.

- "Bu kadar çabuk beklemiyorduk"

Tilmaç'ın kızı Hande Tilmaç, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Babam rahatsızdı. Ama bu kadar çabuk beklemiyorduk. Yani bilmiyorum. Bir anda oldu. Allah sizlerden de razı olsun" diye konuştu.

Sanatçı Volkan Severcan da Sümer Tilmaç'ın eniştesi olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

"Sümer Tilmaç teyzemin eşi. Onlar Gazanfer Özcan ile oynarken ben küçücük bir çocukken onların yanına gidiyordum tiyatroya. Bu mesleği seçmemdeki en önemli sebep. Ustam benim. Ağabeyim, kuzenlerimin babası, teyzemin kocası. Çok erken. Sümer Tilmaç bir aktör olarak en verimli olacağı zamanda bizi bıraktı. Mekanı cennet olsun."

Msxlabs Ailesi olarak yakınlarına sabır mekanının cennet olmasını dileriz.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.