Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Temmuz 2015       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba öncelikle geçmiş olsun herkese. Ben mehmet 25 yaşındayım ve iki kulağımda da otoskleroz teşhisi kondu. Sol kulakta orta derece sağ kulakta ileri derece işitme kaybı vardı ve çok araştırdım. Samsunda hangi doktora gittiysem OMÜ da Profesör MEHMET KOYUNCU ya git dedi.onada muayene oldum ameliyat kararı verdi fakat hastane şartları hoşuma gitmediği ve mide rahatsızlığım olduğu için 2 sene erteledim. Ameliyati erteledikce işitme kaybı ilerledi ve çevremle iletişim kurmakta zorlanmaya başladım,işitmeyince az konuşmaya,yalnızlaşma ya başladım ve tekrar hastane-ameliyat araştırmalarına başladım ve sonunda samsunda bu ameliyati yapabilen özel bir hastane-doktor buldum. Medicana SAMSUNDA Operatör dr. Suat Albayrak ile tanıştım. Ben bu ameliyati senelerdir yapıyorum,başka doktor arama dedi. 26 haziran 2015 Cuma günü 1800 tl pesin ödeyerek ameliyat-yatış ücretini ameliyat oldum. Fakat problem-komplikasyon oluştu,protez yerinden kaymış ve 1 gün boyunca sürekli kustum,mide komple boşaldı ve 27 haziran sabahı tekrar ameliyata aldılar bu sefer sağlam oldu ve 28 haziranda taburcu oldum.
3 temmuzda kulak içine konulan pamuk-tampon alındı ve şu anda kulağım seslere yavaş yavaş alışıyor,sanki tenekenin içinden gelir gibi oluyor, genel olarak ameliyat ise yaradı ,duyabiliyorum çok şükür ama iç kulağa pencere açıldığı için ameliyattan sonra 10 gün geçmesine rağmen bas dönmeleri,denge sorunu ve dilde tat alma problemi hala devam ediyor. Bu yazıyı yazmamdaki amaç internette kimsenin tecrübelerini doğru düzgün yazmaması. Umarım faydası olur bu rahatsızlığı olan abilerime ve kardeslerime. Geçmiş olsun