Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Temmuz 2015       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Fark ettim insanlar cok severek ölüyorum bitiyorum diyerek erkeğin yahut kizin pesinden kosuyor sonra karsi tarafta karsilik verince eveeet mutlu son...! diyeceğim ama tam tersi belli bir sure sonra ask bitiyor sevgi yetmiyor sonunda bir kac ayda yada bir kac yilda bir ömür birakmam dedikleri sevgililerinden ayriliyorlar buda harebe gönüller güven sorunu yasayan insanlar tuketilmis zamanlar demek.Belki soylediklerim sorunuzun cevabi değil ama sorunun kökü yani ana sebebi kucuk yastan itibaren her hoslandiğiyla yahut sana aşiğim diyenle flörtleşmeye başlamakla oluyor bütün bunlar kusura bakmayin Allah icin konuşucam bunlar haram işler masumane başlayıp sonu hüsranla biten karşilikli birbirini kullanma faydalanmadir. Erkeklerin kızları kitap gibi okuduktan sonra o cok aşık oldukları kızlardan sıkılıyorlar bu bir kısır döngü her zaman aynı şeyler ben şahsen bir kadin olarak once Allaha inancimdan sonrada kendime olan saygimdan oturu bu işlerden uzak durdum zinadan haramdan sakindim simdi genclerin ozellikle kizlarin kendilerini kullandirtmalarini üzülerek görüyorum yazik yani hic mi kalbiniz acimiyor yureğiniz sizlamiyor o sevgili gitti bu sevgili geldi mide bulandirici birsey evlenene kadar kac beden degistireceksiniz kullanilmis bir kalp ve vucud ile daha sevgili olurken tahmini ne zaman ayrilacağinizi az buçuk kestiriyorsunuz sübhannallah bu da ne şaşilacak şey ne yazik haram olan birseye olumlu öneri ve yorumda bulunamicam dedim ya bugün Allah için konuşuyorum Allah doğru yoldan ayirmasin