Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ağustos 2015       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar Simdi Hepiniz Benim Yazdigimi Okuyun
Ben Lise 1' e gidiyorum ve Telefonum yok Neden mi yok ? Bu birazda ailenin gelirine baglı bise cnku aileniz belkide sıkıntıda olablir siz üsteledikce üzülüyorlar aslında ama siz farketmiyorsunuz aslında biraz dişinizi sıksanız herşey daha kolay oluyor Arkadaslarim benimle dalga geciyor diyorsunuz siz neden onlari aldiris ediyorsunuzki onlar sadece ailelerine her istedigini aldıran tipler gibi gozukuyorlar ama oyle degiller aslında alınmamasi daha guzel siz her ne kdr beni etkilemiyor deseniz de etkiliyor arkadaslar cnku an geliyo mesaj yazmak istiyosun an geliyo fotograf cekilmek istiyosun yani gereksinim duyuyosunuz neden ? Cunku gittikce bagimlilik yapiyor ailenizde bundan korkuyor işte telefona bağlanıp eğitiminizi aksatmanızdan korkuyor cunku bicogumuzun annesi ve babası okulunu devam ettirmedigi icin pişman bari cocugumuz yapsin diyorlar sizden umut bekliyorlar mesela gün gelince şunu demek istiyorlar (Benim Kızım veya oğlum okudu ve mesleğini eline aldı anneleriniz veya babalariniz bu kelimeyi soylemek istiyorlar hepsi bu ) . Msn Happy))) ben inaniyorum ki gün gelicek hepimizin Cok guzel telefonlari olucak Msn Happy)))

Hepinizin bende ayrı değeri var Hepinizi Cok seviyorum Msn Happy)) Biticek Bu kabus merak etmeyin ama azıcık Sabırrrr 👍
❤❤❤❤❤❤ 👐