Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ağustos 2015       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar araba Kazası geçirdim hatta kasti arabayı üstüme sürdü iki araba arasında kaldım ve femur kemiğim kırıldı ve parçalı bir Kırılma gerçekleşti bunun üzerine hemen ameliyata alındım ve bacağıma Çivi takıldı ilk 1 1,5 ay boyunca bacağıma hiç Yük vermedim ve sonra doktorum çift değnekle ilk bacağıma işte 10 kiloluk ağırlık vererek herif hafta bunu arttırarak ve ağrırsa eski kiloya düşerek yürümemi söyledi ve toplam 80 gün içinde kemiğim kaynadı şuan yürüyeli 1 hafta oluyo burdaki kötü yorumlara bakmayan cidden iyileşir iyileşmez ilk bu sitelere yorum atıcaktım ama iyileşince insanın aklına gelmiyo besininize çok dikkat edin doktorun dediklerinden çıkmayın sigara içiyosanızda iyileşenene kadar içmeyin geçmiş olsun herkese Allah herkesin yardımcısı olsun Allah hepimize şifa versin

Beslenme ile ilgili önerilerim olacak. Badem, fındık ve semizotu, dereotu, koyu yeşil sebzeler, çörekotu bolca alınabilir. Ayrıca kalsiyum ve diğer kemik oluşumunu geliştiren minaraller için şu içeceği yapınız. doğal köy yumurtası bir kavanoza koyulur. Üzerini dolduracak kadar yani yumurta tamamen içinde kalacak kadar limon suyu orjinal limon suyu doldurulur. Ağzı iyice kapatılır ve gün ışığı alan ama güneşi direk görmeyen bir yerde 21 gün bekletilir. 21 gün sonra hergün 1 su bardağı tüketiniz. 15-20 kavanoz yapınız ki tedaviye ara vermek zorunda kalmayınız. 21 gün bekliyorsunuz çünkü
Son düzenleyen Safi; 25 Mayıs 2018 00:51