Arama

mrymtlg - avatarı
mrymtlg
Ziyaretçi
8 Eylül 2015       Mesaj #41
mrymtlg - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar bende deviasyon ameliyatı oldum çok büyük korkularla ve ağlayarak gittim fakat ameliyat snrası yüzümde kesinlikle şişlik morluk ağrı sızı hiçbişey olmadı. Kemik kıkırdak eğriliği şiş etler hepsi düzeltildi genel anestezi ile oldum.ameliyattan 3 saat sonra yiyip içmeye başladım snrada taburcu oldum gayet iyiydim okadar korku ve endişeye rağmen 2 gün tamponlarla durdum ilk gece uyku sıkıntısı olabilir ama ikinci gece daha rahat uyudumbe 2 gün snra tamponlar alındı ondada saniyelik korku yaşadım asla acımadı derin bi nefes aldım çok güzeldi biraz tansiyon düşüklüğü yaşadım sadece.şuan bir hafta oldu temizletmek için gittik hastaneye bir hafta boyunca burun temizlemek yasak olduğu için hhaff tıkanmalar yaşadm ama ona rağmen rahat nefes aldm tabi doktorun verdiği burun spreyini düzenli kullandm ve dinlendim hep 3 gün snra tekrar kontrol var ve ben şuan çok iyi hissediyorum doktorum istediğini ye iç gez dolaş dedi ama ben yinede dışarı çıkmadm dinlendim .bu ameliyat ta en önemlisi doktor seçimi ben ankara bayındır hastanesinde oldum .ameliyat öncesi internetteki yorumlardan korkup olmama kararı almştm ama iyikide ameliyat olmuşum ağrı sızı yyaşamadm ve 2 gün snra tamponlar aalındğnda ameliyat olduğum belli bile değildi. Eğer ameliyat olacaksanız sakın korkmayın sadece doktorunuzu araştrın ve sağlığınız için yaptırın bunu