Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ekim 2015       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
öncelikle size teşekkür ederim böyle bi fırsat verdiginiz için babam annesiyle kardeşiyle bacısıyla 25 senedir dargın annesini dövmüş evden atmış babam ben ise küçük yaşlardan bu tarafa sanayide babamın yanında çalışıyorum babamdan yemedigim dayak işitmedigim küfür kalmadı dahası babam tanımadıgım adamlarla birilerine küfür ediyolar adam gelim anneme bacıma küfür ediyordu sürekli babamla bu yüzden tartışıyorduk ve her seferinde beni dövüyordu hemde namaz kılıyodu babam kazandıgım üniversteye bile beni göndermedi paran varsa git dedi canımdan bıktım beni 50 tl haftalıkla yıllarca yanında çalıştırdı senden başka neyim var deyip sonra ben senin baban degilim git babanı bul deyip kovdu üstümede 60.000 tl borç yükledi şimdi babamla mahkemeligiz babam beni şikayet etmiş annemle bacımıda şahit yazdırmış babam küfür ediyodu bi yere kadar dayanabildim öldürmek için bogazımı sıktı vurmadım icki içmedim sigara içmedim babamın bogazına basıp babamın cebinden para almadım ne yaptıysamda yaranamadım böyle bi babaya ne kadar evlatlık yapabilirim 5 aylık evliyim hanımımı benimle evlendigine pişman ettiler çocuklugumdan bu tarafa her günüm isyanla geçti hep ölmeyi istedim suan babam 30.000 tl ye araba aldı ben hanımımı hastaneye götüremiyorum çalışıp kazandıgım paraları elimden aldı ne yapabilirim
Son düzenleyen ahmetseydi; 19 Ekim 2015 12:48 Sebep: Sansürlenen kelimeler silindi.