Arama

jupit88 - avatarı
jupit88
Ziyaretçi
20 Ocak 2016       Mesaj #10
jupit88 - avatarı
Ziyaretçi
Nerden başlasam bilmiyorum.ailemle aram hiç iyi değil.Kardeş dediğim insanlar sürekli bir düşmanlık içerisinde bana.3 Kardesız.En büyük olan babama karşı olan harcamalarımdan şikayetçi yok işte sen bu kadar para harcattın şu kadar gereksiz ama kendisinin evlenip iş kurması için babam ona yardımcı olmuştu hem de büyük oranda.Ben de ona bunları dile getirince küstük gitti.Diger abim milletin içinde yok adam değilsin yok şöyle hiç desteklemez bende bir gün kızddım sen nesin peki adam mısın dedim onlada küstük.Babam zaten sinirli bir adam yani köpürür durur dışarıdada aynı evdede milletlede iyi geçinemez.Durup durup bir gün bana patladı bende altta kalmayı hayatta sevmem bende ona bağırmaya başladım ciddi bir tartışma yaşadık onlaada küstük.Annem geçenlerde bir tek sen haklısın zaten senden başka sorun çıkartan yok felan bende onlada tartıştım onlada küstük.Şimdi üniversiteye gidicem seneye inşallah bu sene kazanırsam ama bunlar beni izmir de özel'e vercekler yani yine yakınlarında olurum ki uzakta olsam bile onların parasını yemek artık zoruma gidiyor evden gitmek istiyorum herşeeyden soğuttular beni hepsi üstüme geliyo bende sert çıkınca altta kalmayınca kötü ben oluyorum.birkaç işyerine gittim sordum yatılı eleman çalıştırıyorlar ağır işler ama başlangıç için başka şansım kalmadı gibi.Ne yapcam bilmiyorum sizden de fikir almaya geldim.