Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mart 2016       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim anamda babamda sorunlu valla bütün sınıfın telefonu var bi benim yok bu arada 7. sınıfa gidiyorum. Her neyse devam edelim hep takdir var. Bahanelerimizi öne sürüyoruz babam yaşın kaç başın kaç diyor hayır olmaz diyor annem ise he he he he diyor. Ay Allah'ım bunlar beni gebertir. En sonunda bana liseye geçin alın diyorum. Annem 20-21 yaşında evlenmiş ve ilk telefonunu babam almış. Ama leptop olmayınca ne yapıcam? Şurda yazın kaç ay birkaç ay kalmış ağustosta dershaneye gidicem lazım olmuyucak mı? Onları haklı bulmamın bir yönü kimi arayacağım kimim var da arayacağım o kadar sosyal birisi değilim . Bir bakıma ders çalışırken iki dakika bakıyım derken 2 günüm gidebilir zaten açık konuşayım dikkat bozukluğum var psikiyatriye gidiyorum. (Dikkatimi toplamak için deli değilim Msn Grin) Aynı şey için himayeme aldığım leptop sayısıyla da ilgili hafta içleri ders için alıyorum her gün çalışıyorum konudan sapmayayım diye 3. dünya savaşı veriyorum. 4 yıl öncesinde bilgisayar bağımlısıydım. Allah razı olsun bilgisayardan yana şansızlığımız bol ondan derslerime önem veriyordum kriz yaşamıyordum. 4 yılın 2 yılı hep kriz geçirmemek için uğraşırdım. Şuan burdayım bilgisayar bozulduğunda dert etmiyorum ders yapma isteğim artıyor çünkü ortalıkta dikkatimi dağıtacak objeler bulunmuyor. Annemin telefonu var Huawei G7 maşallah nazar değmesin güzel telefon gözüm onda bana versin yenisini alsın diyomda şakasına ara sıra Msn Grin. Bozulduğunda zaten annem telefonda bencillik yapmaz bir süre alırım veririm. İşin özü telefon için o kadar büyük savaşlar veren biri değilim 4 yıl önceki halimle kıyaslayın televizyon telefon bilgisayarla içli dışlı değilim. Beni motive eden de onların yokluğu. O kadar dert etmeyin lisede belki alırlar ama gene telefona yüz vermeyeceğim kesin. Kusura bakmayın hiç dinlenmeden gecenin yarısı bunları yazıyorum hem de yarın okulum var Msn Happy.