Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mart 2016       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İlk Önce Merhabalar..Bir konu hakkında yardım edebilirmisiniz?Şimdi İlk Olarak Biz Okuldayız Ben Varım A var B var Ve 1 A daha var 1 A ve B Kız Diğer A erkek bnde erkeğim.Okulda beden dersimiz vardı,biz arkadaşlarla oynuyoduk aramıza Erkek olan A var,ve bu arada Erkek Olan A bana küs.Sonra Kız olan A ve B farklı bir sınıfla kavgaya başlamışlar.Sonra da Erkek olan A Kavga eden kızlardan birini şikayet edecekti,ve A ve B yi şikayet etti öğretmene.Aslında diğer sınıftaki kızı şikayet etmesi gerekti bence.Sonra Erkek Olan A namaza gitti.Sonra da beden dersi bitti sınıfa girdik sonra kız olan A ve B bana derste Erkek Olan A bizi öğretmene şikayet etti bizde ona küstük dedi.İşte kavganın olayını falan anlattı.Ondan sonra dediki biz onla küstük sen de onla küsermisin ? dedi.Bende düşünoydum içimden konuşuyodum Erkek olan A benm en sevdiğim kankamdı.Sonra küserim dedim.Aslında küsmedim o benle konuşmadıkça bende onla konuşmicaktm.Sonra zil çaldı sonra Erkek A namazdan geldi Tenefüs de bişi yapmadk zaten sonra zil çalınça Erkek Olan A kızlara bana yinemi küstünüz dedi.Kızlar aldırış etmedi Tabii ki ona küs olduğu için.Sonrada son dersteydik işte zil çaldı sonra ben Erkek olan A ya söyledim kanka dedim bu kızlar bana dediki"Bizi Abdullah şikayet etti.Biz ona küstük.Sende onunla küsermisin? dedi" Dedim.Sonrada dedimki"Kanka yani sınıf içinde küs olsakta biz senle barışık olduğumuzu anlamasın tamammı? Dedim." Oda Yani sen bana sınıf içinde küsmüsün?Dedi. Bende zorundaydım yani cevap vermeseydim zorlardı evet dedim oda "O zaman senin gibi arkadaş olmaz git. Dedi." Sonra okuldan çıktık Erkek olan A baya bi sinirlendi kızlara lan siz beni arkadaşıma mı küstürmeye çalışıyosunuz lan sizi döverim haa bi daha yaparsanız öğretmene derim. Dedi sonrada Erkek Olan A işte bana küstü.Sonra İSTİKLAL MARŞI Okuyorduk.O Korkma, sönmez bu şafak derken güldü.Sonra beni itmeye başladı ben de sinirlendim ama bişi yapmadm sonra İstiklal Marşını Okuduk Eve gittik......Arkadaşlar Erkek Olan Adan gönlünü nasıl alabilirim nasıl barışabilirim yardım ederseniz çok sevinirim Msn Sad