Arama

A.Arda - avatarı
A.Arda
VIP VIP Üye
7 Nisan 2016       Mesaj #27
A.Arda - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Mustafa0726 adlı kullanıcıdan alıntı

Bundan iki sene once elif diye bir kizla cikmisdim carsidan geldigimde bana su kelimeyi soledi biz birbirimizi hergun görüyoruz ozlem olmuyor dedi bende tamam dedik ayrilali 1 sene sonra tekrardan barisalim dedim hayir dedin gecen senede dedim onuda simdi bu senede etcem ama azcikdaha romentik olsun diye hediyeli cikma teklifi etcem sizce ne der rekrar gelebilir mi bide bundan 2 hafta once onu kiskandirmak icin baskasiyla cikmis numarasi yapdi ama her gordugunde dik dik bakiyor bu bakis seviyot bakisi yoksa nefret bakisimi sizce gonlunu alip nasil barisabilirim nolur yardim edin

Ah be abicim. Kız zaten ilkinde dünyanın en saçma sebebini öne sürerek senden ayrılmış, sen gitmiş bunun üstüne bir hata yapıp pardon 2 hata yapıp 2 kez tekrar birlikte olmak istemiş ve reddedilmişsin. Şimdi kalkmış yok hediye alıcam yok onu bunu yapıcam tekrar birlikte olabilirmiyizin peşindesin. Tekrar birlikte olsanız bile bu ilişkiden hayır gelmez artık. Çünkü ip mip kalmamış herşeyi eline vermişsin kızın. Haa diyorsan ki "Hiç farketmez ben köle olmak istiyorum" orasını bilemiycem.Msn Grin Kısacası salla gitsin dostum bak yolunaMsn Grin
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.