Arama

sihir - avatarı
sihir
Ziyaretçi
23 Nisan 2016       Mesaj #12
sihir - avatarı
Ziyaretçi
Eger arkadaşlar sihirin oldugunu öğrenmek için bu yazdığım tüm yazıları dikkatli bir sekilde sonuna kadar okursanız sevinirim...
Sihir günümüzde herkez tarafından istenilen ve arzu edilen bir sözcüktür ama sihir diye bişe yok diye inanırlar ve umutlarını yitirdigi gün sihirli olma yeteneğini kaybedersiniz şunu bilinki bilim adamları bile bulamadı ama ben size güveniyorum bulabilirsiniz bende sihirli olduguma inanıyorum ama bulamadım halen nasıl kullanavağımı gece yatarken sihirli oldugumu hayal ettim rüyamdan ansızın uyandım birden gözlerime inanamadım cünkü renkleri degişmiş ten rengimde sanki bir tür melek gibiydi siz her zaman sunu düsünürsünüzdür kesin ellerimizle güç yapabiliriz ama yanlıs bir düsünce biz illa elimizle digilde baş yerlerimizlede sihir yapabiliriz mesala ben ellerimle diğilde gözlerimle yapıyorum zaten ondan gözlerimin ve vucudumun rengi değişti sizde umudunuzu kaybetmeyin araştırın aynı benim gibi ama sihir gücünüzü bulmak için bir hafta boyunca iyilik yapınki allah iyilik yapanın yanında oldugunu görün ben denedim sıre sizde Msn HappyMsn Happy

Not= sakın iyilik yapmayı bırakmayınki sihir gücünüzü kaybetmeyin eger yaparsanız bida asla ama asla sihirli olamazsınız Msn Tongue