Arama

Nasıl arkadaş edinirim? - Tek Mesaj #28

ay2000 - avatarı
ay2000
Ziyaretçi
24 Nisan 2016       Mesaj #28
ay2000 - avatarı
Ziyaretçi
Eski okuldan bir arkadaşım vardı. Çok samimiydik. Tüm sırlarımızı paylaşırdık. Bir kız vardı bizim gruptan. Onunla anlaşamıyorduk. Sırf arkadaşım için katlanıyordum. O da arkasından konuşuyordu ama arasınıda bozmuyordu. Zaten biz daha samimiydik. İkimiz artık samnimi olmak istemiyoruz dedik. Bir baktım ertesi gün ikisi seninle samimi olmak istemiyoruz dedi ve beni sattı. Sonra biz barıştık. Mezun olduk uzun bir süre konuştuk. Sonra ben yazmadan o yazmamaya başladı. Telefon numarasını bile vermedi. Buluşalım dediğimde hep erteliyordu. Derken bende yazmamaya başladım. Diğer anlaşamadığımla samnimi olduk. Daha doğrusu o oldu. Hep buluşalım diye baskı yapıyordu. Sonra aynı okula geldi. Sırf benimle aynı okulda olmak için. Anlaşamadığımızdan ve hep bana baskı yapıyordu. En sonunda kavga ettik disiplinlik olduk. Zaten arkamdan konuşuyormuş oda. Sonra bir diğer arkadaşımla bir anlaşıyor bir anlaşamıyorduk. Kendini birşey sanıyordu. Benide kullanıyordu. En sonunda kavga ettik. O sınıftaki en yakınım arkadaşım dediğim kişide onun arkasından konuşuyordu ama yüzüne gülüyordu. Benide satmaya başlayınca bende sitem ettim ve bana küstü. Kardeşim dediğim diğer bir arkadaşım hep yanımdaydı. Sonra sen değiştin deyip bana küstü. Üstelik yüz yüze değil yazarak söyledi bunu. Biraz dertliydim bu yüzdende az agresiftim ama bana yardımcı olacağı yerde değiştin deyip küstü. Sonra bayramın kutlu olsun deyip mesaj attı. Bayramda küslük olmazmış Annesi demiş. Bende onu azarladım. Zannediyorduki özür dileyip barışacağım. 11 yıllık arkadaşım ben aramadan aramıyor. Buluşuyoruz falan ama evimiz yakın olduğu için. Eskisi gibi değiliz. Bu seneki sınıfımdada 5 kız var ben hariç Hepsi birbirinin arkasından konuşup yüzüne gülüyor. Bu yüzden hepsine mesafeliyim. Zaten benim kafamdada kimse yok. Hepsi güvenilmez. Sınıfta yalnız olmaktanda sıkıldım. Sorun bendemi insanllardamı ?