Arama

serhat_11 - avatarı
serhat_11
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2016       Mesaj #217
serhat_11 - avatarı
Kayıtlı Üye
Forza Motorsport 6 Apexten Myjdeli Haberler Var
Geçtiğimiz senenin eylül ayında Xbox One kullanıcıları ile buluşan Forza Motorsport 6, free-to-play versiyonu ile yakında PC kullanıcıları ile buluşmaya hazırlanıyor. Turn 10 Studios tarafından geliştirilmesine devam edilen Forza Motorsport 6: Apex için bugün müjdeli haberler kuyruğa girdi.

Halihazırda PC kullanıcıları büyük bir sabırsızlıkla oyunun çıkışını bekliyorken Apex için hem sistem gereksinimleri hem de açık beta tarihi verildi.

Buna göre, Forza Motorsport 6: Apex için yapılacak olan açık beta testi 5 Mayıs 2016 tarihinde başlayacak. Microsoft tarafından verilen bilgi doğrultusunda açık beta testinin oyunun final sürümüne büyük etkisi olacağını vurgularken, test sırasında direksiyon seti desteği, VSync özelliğini ve FPS sayacını kapatmak ile güncellemelerin yayınlanacağını oyunculara duyurdu.

Gelelim oyunun sistem gereksinimlerine; En Düşük, Tavsiye Edilen (1080p 60 FPS) ve İdeal (4K 60 FPS) olarak ayrılarak üç farklı kategoride karşımıza çıkan sistem gereksinimleri, görünüşe göre bilgisayarlarımızı epey zorlayacak. Quantum Break gibi Forza Motorsport 6: Apex oyununu oynayabilmek için mutlak suretle Windows 10 işletim sistemine ve DirectX 12 destekli bir ekran kartına ihtiyacınız olacak.

Liste şu şekilde;

En Düşük Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 (64-Bit)
İşlemci: Intel Core i3-4170 @ 3.7 GHz
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 740 veya Radeon R7 250X
Sabit Disk: 30 GB
Bellek: 8 GB
VRAM: 2 GB
DirectX: DirectX 12

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri (1080p 60 FPS)

İşlemci: Intel Core i7-3820 @ 3.6 GHz
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 970 veya Radeon R9 290X
Sabit Disk: 30 GB
Bellek: 12 GB
VRAM: 4 GB

İdeal Sistem Gereksinimleri (4K 60 FPS)

İşlemci: Intel Core i7-6700K @ 4 GHz
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 980ti veya Radeon Fury X
Sabit Disk: SSD + 30 GB
Bellek: 16 GB
VRAM: 6+ GB
Son düzenleyen Safi; 23 Kasım 2018 13:33
Olması Gereken Şeylerin Adını İyilik Yapmak KoymuşIar.