Arama

xSystem - avatarı
xSystem
Ziyaretçi
10 Ekim 2016       Mesaj #1
xSystem - avatarı
Ziyaretçi
Mutlaka okunması gereken kitaplar köşemizde sizler için yedi güzel kitabı seçtik. Hemen başlayın!

kitap en iyi dosttur. Kitap okumak ise en güzel alışkanlık. Özellikle kışın. Hadi bakalım alın battaniyeleriniz, yapın kahvelerinizi ve eğer hala okumadıysanız aşağıda önerilen kitapları alarak hazırlanın kışa.
Sizler için birbirinden özel kitaplar belirledik.

Gündüzsefası - Sarah Jino

SARAH Jio okumayı sevenler çok iyi bilir ki yazarın kendine has bir üslubu vardır. Hikayeler Zaman'lara ayrılır, farklı Zaman'larda aynı duyguları yaşayan insanların paylaşılmışlıklarını anlatır satırlar.
Gündüzsefası "Acı ne kadar derin olsa da zamanla tüm çiçekler Güneş'e döner yüzünü" mottosu ile süslemiş kapağını.
Başladığınız an elinizden bırakmayacağınız bu güzel kitabı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Yeraltı - Grey

Bir anda tüm dünya bir salgına yakalansa siz de kendinizi güvende hissetmek istemez mildiniz?

Özel olarak tasarlanmış tamamen güvenli ve teknolojik olan bir bina yerin altında içerisinde bu binada oturabilmek için çeşitli bedeller ödemiş insanlar ve hayatları...

Soluksuz okuyacaksınız garanti veriyoruz.

Trendeki Kız - Paula Hawkins

Gerilim tarzında bir kitap okumak istiyorum diyorsanız, bu kitap tam sizlik.
Rachel içinde büyüyen çocuk özlemi ve terk edilmişliğin üstesinden gelememiş kendisini alkole vermiş genç bir kadındır. Üstelik hala onu terk eden kocasına aşıktır. Rachel' ın eski eşine duyduğu saplantılı aşkı bir çok sır perdesinin aralanmasana yardımcı olacaktır.

Tanrının Formülü - Dos santos

Kelimenin tam anlamıyla tüyler ürpertici bir kitap. Fransa- 20 miniyse dergisi bu kitabı aynen şöyle tanımlamış.
"Lafı uzatmaya gerek yok,bu romanı herkes birbirine armağan edecek çünkü bu kitap bu yıla damgasını vuracak."
Kitapta kuantum fizik ve metafizik bir araya gelmiş ama sıkıcı değil tamamen akıcı bir dille okuyucuya aktarılmış.

Kafes - Josh Malerman

"Sakın gözlerini açma" diyor kitabın kapağında. İthaki yayınlarının en çok satan kitaplarından biri KAFES.

İnsanlar dışarı baktıklarında asla anlaşılmayan bir hastalığa yakalanı ve kendilerini öldürmeye başlarlar. Malorie tam da bu virüsün yayıldığı dönemde hamile kaldığını öğrenir. Hem bebeği hem de kendisi için bu nedeni ve nerden geldiği belli olmayan virüsle savaşmak zorundadır.

Soluksuz okuyacaksınız...

Senden Önce Ben - Jojo Moyes

Şimdilerde filmi vizyonları süslemede yine her kitap uyarlamasında olduğu gibi film kitap kadar güzel olmamış. Will ve Lou' nun yaşamları birbirine değdiğinde her şeyin ne kadar güzelleştiğine şahitlik edeceksiniz.

Ustam ve Ben - Elif Şafak

16. Yüzyılda İstanbul... Hindistan'dan gelen beyaz bir fil ve onun sırlarla dolu bakıcısı...

Sürpizlerle dolu bir hikayeye hazır olun.