Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ekim 2016       Mesaj #228
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben nacizane kendi yöntemimi aktarmak istiyorum. Beni aldatip aldatmamasindan cok giderse neyi kaybettigini anlamasini istiyorum. Ve ona hep anlayisli olmaya calisiyorum. Beni asla bakimsiz görmesine izin vermiyorum. Herseye surat asip bunalimlara girmiyorum 5 yillik evliligim boyunca onu hep gülerek sarilarak karsiliyorum. Onun icin süprizler yapmaya calisiyorum. Erkeklerin koku konusunda hassas olduklarini biliyorum ve yataga bile bakim yapmadan girmiyorum. Arkadaslariyla vakit gecirmesine tepki vermiyorum. Ona sadece kocam gibi degil arkadas dost gibi de yaklasiyorum. Yorgun geldiginde ayaklarina masaj yapiyorum. Cok gec de gelse yemege onunla birlikte oturuyorum. Parasini ben idare ediyorum ama bilgisi olmadan sahsi bir corap bile almiyorum cogunlukla kizimizin gelecegi icin actigimiz hesaba yatirip biriktiriyorum. Morali cok bozuk da olsa icine atmamasi bana anlatmasi icin elimden geleni yapip onu bi sekilde sakinlestiriyorum. Cinsel konuda canim istemese bile ona belli etmiyorum kavgaci bir yapim yok genelde sakinim küfürlü konusmam kolay kolay sesim yükselmez zaten yengec burcuyum ve aileme fazlasiyla bagliyim. Okumayi arastirmayi yazmayi seviyorum. İnsan ayrimi yapmam ve en önemlisi ailesine en kücük saygisizligim olmadi bu zamana kadar... vs vs. Yani onu mutlu etmek icin elimden gelen herseyi yaptigima inaniyorum. Buna ragmen beni aldatma geregi duyarsa ona engel olamam ama tepkisizde kalmam. Hayatimi sadece onu mutlu etmek icin harciyorken o yok ego yok bilmem ne diyerek en kücük bir gaflete düsecek olursa o zaman affetmem mümkün degil. İntikam almakla ugrasmam. Cünkü suan ona ögle bir evlilik yasatiyorumki beni kaybettiginde kafasini duvarlara vurup ben ne yaptim dese yeter bana.onun pismanligi benim intikamim olur.😯