Arama

Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
31 Ekim 2016       Mesaj #27
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

selam arkadaşlar Amd rodeonhd 5500 series DAC=400Mhz toplam bellek 3303mb- İŞLEMCİ=Amd Athlon x4 740 Quad Core Processor(4Cpu) 3.5 GHz RAM 8GB AMA NEDENSE 4096 GÖSTERİYOR.İŞLETİM=Windows8 Pro 32bit (6.2 yapı 9200) çift çekirdekli 1 TRB HDD ÖZELLİKLERİ BUNLAR ANCAK GTA5 YÜKLENMİYOR.HANGİ PARÇASINI DEĞİŞTERMEM LAZIM TEŞEKKÜRLER

Selam,

GTA 5 için evvela işletim sisteminizi değiştirmeniz gerekiyor çünkü GTA 5, 32 bit işletim sistemini desteklemiyor, 64 bit işletim sistemi kurmalısınız, tavsiye Win7 64 bit veya Win 8 64 bit.
8GB Ram'inizin 4GB gözükmesi de bu yüzdendir, 32 bit işletim sistemleri 4GB üstü Ram desteklemez.

Donanım özelliklerine gelince, ekran kartınız yetersiz, en düşük grafik ayarlarında belki oynayabilirsiniz, ekran kartınızın modelini tam olarak öğrenmeniz gerekiyor, vermiş olduğunuz bilgi hangi seriden olduğunu belirtiyor, yani 5500 serisi, sol baştaki iki rakam seriyi belirtir sonraki numaralar ise model numarasını, eğer 5550 veya 5570 ise düşük ayarda oynayabilirsiniz, modeli daha düşükse maalesef.

Özetle, donanım özellikleriniz bu oyun için çok yetersiz, akıcı ve yüksek grafik ayarlarında oynamak istiyorsanız sisteminizi komple yenilemelisiniz.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder