Arama

roynima - avatarı
roynima
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2017       Mesaj #22
roynima - avatarı
Kayıtlı Üye
bu makalenin içeriği tamamen şahsıma aittir ve hiç bir yerden alıntı alınmamıştır.
Gholam Reza Khajavi
Bu bir genelleme değildir.
kadınlar ikiye ayrılır, temiz ve melek olan kadınlar., kirli ve şeytan olanlar.
sözümüz kirlenmiş olanlara, kirli yaşanmaya sevenlere.
Şahit olduğum gerçek örneklere dayanarak:
Bana göre, bu kirli eylemin bazı önemli nedenleri…,,
o kadının sağlıklı bir ortamda büyümemesi,
Evlilikte sağlıklı bir ilişkiye sahip olmaması,
yaşlanma korkusu, (özellikle 40 , 50 yaşlarda olan psikolojik hastalar)
intikam alma hissi, (neyin intikamı ise kendisi bile bilmez)
Diğer insanların güzel ve sağlıklı yaşamlarına özenti ve kıskanma,
ama en önemli sebep:
Sevildiği insan tarafından, fazlasıyla ilgi görmesi ve bunu kaldırılmaması, çünkü daha önce hayatında böylece bir sevgi ve saygı göremediği için kendini birden kayıp etmesi ve..
( ben bundan daha iyisini hak ediyorum…) düşüncesini kapılması.
ve sonuç olarak bu kirlenmiş kişi bir sure sonra artık bu eylemi sıradan hale getirerek, hayatının bir parçası haline getirir.
daldan dala konmak, güne birlik partner değiştirmek, ve özellikle kendisinden yaşça küçük bireylerle birlikte olmak, bu kadına artık öyle bir düşünceye sokar ki: evet ben gerçekten çok genç ve güzelim ve bu benim hakkım.
(tabii sözü edilen kişi sağlıklı bir psikolojiye sahip olmadığı aşikar)
ve öte yandan bu kirli eylemi kesintisiz devam ederken, Yaratanın korkusundan olmalı ki, görünüşte sürekli inançtan, dürüstlükten ve temiz olmaktan söz etmeye de ihmal etmiyor.
bu gizli hasta sapıklar, toplumun her köşesinde saklı bir şekilde, bürünmüş masum ve inançlı bir yüz ifadesi ile aramızda yaşamaya ve mikrop salmaya devam ederken, onlarla birlikte olan o pis erkek kılıflı yaratıkların da, bire bir mikrobun ta kendisi olup, toplumun, inancın, insanlığın, haysiyetin değerlerine hiçe sayarak güzel ilişkilere de felaketler olmasına yol açıyorlar.
aslında bu şeytanlar için üzülmemek gerek, asıl üzülmemiz gereken, bazen onların ağına düşmekte olan temiz kalpli insanlardır.