Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Nisan 2017       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Selamlar bende daha yeni oldum bu ameliyati 19.04.2017 de 21. De tamponlarim cikti yurtdisinda olmama ragmen eski nesil tampon kullanmis doktor slikon degilmis yani kimse hic acimadi demesin beynimide beraber soktuler sanki baya bi kanama oldu azimin ustunden sicak sicak akti da akti 5 dakika nefes alabildim sonra hemen tikandi heveslendim oh be diye ama oyle degilmis malesef tamponlar ciktiktan sonra 5-10 dakikaniz var keyfini cikarmak icin sonrasi husran agizdan nefese devam bugun 4 gun oldu ve ben hala uyuyamiyorum gercekten olduk kurtulduk ama cok sikintili bir surec doktorada soyledim umarim deger diye. Bu arada ust dislerimde hala agri var sanki baski yapilmis gibi, bir kac gun sonra plakalar cikacak bakalim o nasil canimi yakacak onu dusunuyorum kara kara doktor agrimaz dedi yine ama guvenmiyorum artik sonucta bunlari yaziyorum kimse yaptirmasin diye degil bilinsin diye tabi kisiden kisiye fark olur ama amleiyattan once cogu sey saklaniyor detaylar anlatilmiyor bu ameliyati olacaklara simdiden sabirlar dilerim selamlar