Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Temmuz 2017       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba ben de 5 seneden beri köpek istiyordum ama bunun 4 senesi ısrar etmedim istemeye 1.sınıfta başlamıştım abimde istiyordu onun yerine gittiler kuş aldılar onuda çook seviyorum fakat yinede hala köpek almak istiyordum ama vazgeçtim..4 yıl sonra 5. sınıf oldum ve köpeklerin hastası oldum birsürü araştırma yaptım.. Ben ailemi şöyle ikna ettim: İlk önce şiirler yazdım ki annem şiir yazmamın güzel olduğunu söyler internetten de bulabilirsiniz ki ben içime kapalı biri olduğumdan şiir yazıyordum kendimi anlatmak için yani sonra yine olmaz dediler 2-3 gün evi topladım çöpleri attım der çalıştım vs vs.. yine hayır dediler ama ben vazgeçmedim bu sırada annemi ikna etmiş babamı edemedim! Sonra babama küsmeye karar verdim Msn Grin mesela işe giderken onu yolculamamı istiyordu ama yapmadım buna bende üzüldüm ama köpek sahiplenmek için elimden geleni yapıyordum arada bir neden böyle yapıyorsun diye muhabbetler açılıyordu sen nedenini biliyorsun dedim babama yaklaşık 1hafta böyle yaptım ve babam sonunda ikna oldu Msn Happy işallah 1 hafta sonra köpek sahiplenmeye gidicez, işallah sende ikna edersin =)) sakın üzülme sabırlı ol ^_^